xgr23
פרק 1 לילי ,רוצה לשמוע סוד?
מיילי, היא האנה מונטנה, זמרת מפורסמת בת 14, המסתירה את זהותה בסוד, אפילו מחברתה הטובה לילי. אך כשלילי מגיעה להופעה שלה ונכנסת מאחורי הקלעים, היא מגלה שהאנה מונטנה היא בעצם חברתה הטובה.

פרק 2 אלופת החמקנים
אביהם של מיילי-האנה וג'קסון דורש מהם להישאר בבית וללמוד בזמן שהוא בישיבה. הם מחליטים, כל אחד בנפרד, לחמוק מהבית לקולנוע, ונפגשים שם במפתיע. לפתע, הם רואים את אביהם בקולנוע עם אישה חדשה.

פרק 3 הוציאי את המסטיק מיילי
אוליבר מעריץ את האנה מונטאנה ורודף אחריה לכל מקום. מיילי מחליטה להיפטר ממנו ומנסה להגעיל אותו ע"י לעיסת מסטיק בהמית. הוא נגעל אבל מחליט להקריב למען האהבה ואז, מיילי צריכה לספר לו את האמת...

פרק 4 הו,גברת מגרדת
מיילי ובני כיתתה יוצאים למחנה. מיילי ולילי צריכות לחלוק את האוהל עם אשלי ואמבר, שתי הבנות השנואות עליהן. מיילי רוצה לנקום בהן, ומחליטה שלא לשמוע בקול אביה לבל תרד לרמה של הבנות, ולומדת לקח חשוב.

פרק 5 אופס, שוב התערבתי
האנה מונטנה מקבלת דוא"ל מילדה בשם בקה וחושדת שזוהי בקה מהכיתה שלה. בקה כותבת שהיא דלוקה על נער שהארונית שלו קרובה לשלה. בדיקה קצרה מגלה שזהו אוליבר! האנה-מיילי ולילי, נערכות לעזור לשניים.

פרק 6 שחצן, חושב שהפצעון הזה מכבודך
לילי מאבדת את עדשות המגע שלה ואמה קונה לה משקפיים של חנונים. עליה לחבוש את המשקפיים לתחרות ההחלקה, והאנה-מיילי משכנעת אותה שהמראה אינו קובע עד שהיא רואה שהוסיפו פצעון ענק לפרסומת שלה.

פרק 7 זו המסיבה שלי ואם מתחשק אבכה
לילי מתלווה להאנה להופעה ועושה בושות מאחורי הקלעים. החברים הסנובים של האנה אינם רוצים שלילי תגיע למסיבה חשובה והאנה אומרת ללילי שהמסיבה בוטלה. האנה הולכת למסיבה אבל לא נהנית בלי חברתה הטובה...

פרק 8 לא אוכל להכריח אותך לאהוב את האנה
מיילי דלוקה על ג'וש וכשהוא מזמין אותה לצאת, היא מאושרת. הבעיה היא שג'וש לא אוהב את האנה מונטנה ומיילי מנסה לגרום לו לאהוב אותה. היא מסתבכת, כשהוא מזמין אותה למופע של האנה מונטנה.

פרק 9 סבתא אל תפלי בין ילדייך
האנה מונטנה מתכוננת להופיע בפני מלכת אנגליה ולג'קסון יש טורניר כדורעף חשוב. סבתא שלהם מגיעה ונראה שהיא לא מתעניינת בהופעה החשובה של האנה. האנה מרגישה בלתי נראית ומגלה, שכך מרגיש ג'קסון רוב הזמן.

פרק 10 זה עולם הבובות
יום הולדתה של מיילי מתקרב, והיא חוששת שאביה, חסר חוש אופנה, יקנה לה מתנה שאינה לרוחה. לכן היא שולחת את לילי לעזור לו. העניינים מסתבכים כשאביה מחזיר את המתנה שקנה עם לילי ובוחר בעצמו סוודר ילדותי.

פרק 11 קמע של אהבה
מיילי ולילי לא מוצאות זמן פנוי להפגש. הן מחליטות להיבחן לנבחרת המעודדות כדי שיוכלו לבלות יחד. אבל כשלילי מתקבלת ומיילי זוכה לתפקיד קמע הנבחרת, מיילי רוצה לפרוש ושגם לילי תפרוש איתה.

פרק 12 שוב בדרכים
מיילי סבורה שבגללה אביה הפסיק את הקריירה המצליחה שלו בהופעות שירה והיא רוצה להשיב לו כגמולו. היא מארגנת לו פגישה עם אמרגן וותיק והוא יוצא למסע הופעות. בינתיים מיילי וג'קסון נאלצים להישאר עם רוקסי.

פרק 13 זוכרת את המילים
כיתת המשחק מעלה את המחזה "רומיאו ויוליה". המורה מאלץ את מיילי לבחור באוליבר כשותף אך אוליבר מפחד לשחק ברצינות כדי שלא ילעגו לו. האנה מונטנה צריכה לשיר את ההמנון במשחק חשוב ושוכחת את המילים.

פרק 14 ילד חדש בביה''ס
ילד חדש מגיע לכיתה, כוכב טלוויזיה מפורסם. כולם מתלהבים ממנו, ומיילי מתעצבנת ומחליטה לחשוף את זהותה. לאחר שהיא רואה את הקשיים של הנער המפורסם, היא מתחרטת, ומצליחה להבריח את הכתבת מביתה.

פרק 15 כסף לחינם
ביה"ס מכריז על תחרות לגיוס כספים לקרן למען נזקקים. מיילי ולילי נחושות לנצח. לשם כך, הן מגייסות את האנה מונטנה שמצליחה להרים תרומה נכבדה, אך מחליטות לתת את הכסף לשרה, ילדה שעובדת קשה מהן.

פרק 16 יותר מזומבי בשבילי
האנה מונטנה מקבלת תפקיד אורח בתכנית של ג'ייק, ושם עליה להתנשק איתו. היא מסרבת ובסוף, נושקת לכלב. ג'ייק מזמין את מיילי לנשף הריקודים וכשהיא מסרבת הוא מזמין את לילי. בין מיילי ולילי מתפתח קרב.

פרק 17 הצד של הכוכבת שבי
אמבר ואשלי רושמות את מיילי ולילי בתחתית רשימת המקובלים שהן מכינות מדי שנה. הדבר פוגע קשות בבנות וכשאמבר מצהירה שהיא תופיע בתכנית "שרים עם כוכבים" לצד האנה מונטנה, הן מתכננות נקמה מתוקה.

פרק 18 אלוהים יעזור לי מיס דולי
הדודה דולי באה לביקור ומצלמת את מיילי מתוודה על אהבתה לג'ייק. אוליבר מביא את הקלטת בטעות לג'ייק, ובמבצע נועז, הבנות גונבות בחזרה את הקלטת. כשמיילי מחליטה לבסוף לומר את האמת לג'ייק, מצפה לה אכזבה.

פרק 19 אנשים שמנצלים אחרים
האנה מחליטה לעורר את קנאתו של ג'ייק ומנצלת לשם כך את ויליס. כשמתברר לה שויליס רק בן 11, היא מבינה את טעותה. ג'קסון מחליט לשכנע את אביו להזמין את מיס קנקל לארוחה כדי שתיתן לו ציון טוב בשיעור.

פרק 20 שיהיה חוב
אביהם של מיילי וג'קסון נותן להם כרטיסי אשראי לעת חירום. מיילי עורכת קניות בכרטיס וכדי להסתיר מאביה, היא מחליטה למכור פריטים של האנה מונטנה. הכל מסתבך כשאביה מבקש שתחזיר עגילים יקרים מאוד.

פרק 21 הצבי הרע
כשאביה של מיילי חולה, מיילי דורשת מג'קסון להסיע אותה לכל מקום. כנקמה, ג'קסון מתערב איתה שלא תצליח לבלות יום שלם עם האחיינית של השכן מבלי להתלונן. ואכן, היא לא עומדת בזה ומבינה איך ג'קסון מרגיש.

פרק 22 אנחנו משפחה, תביא לי מים
מיילי יודעת שאם ג'קסון יקבל העלאה, יהיה לו כסף ויוכל לצאת מהבית. היא מבקשת העלאה בשמו וגורמת לפיטוריו. מתוך רגשי אשם, היא מאפשרת לו לעבוד בתור העוזר של האנה מונטנה.

פרק 23 ריח של בגידת נעורים
האנה משתתפת בפרסומת לבושם חדש. הבעיה היא שלבושם יש ריח של פטל והאנה מקבלת בחילה מפטל. האנה מחליטה לפרוש מהפרסומת אך מקבלת מכונית מההפקה וחוזרת בה. עתה, עליה לשקר ולומר שהיא אוהבת את ריח הבושם.

פרק 24 יהיו צרות עם ג'קסון, החבר שלי
מיילי מחליטה לבטל את החלפת המכוניות לאחר ההופעה, אך מישהו שעוקב אחריה מגלה לכולם שג'קסון הוא החבר החדש של האנה מונטנה. אוליבר עושה עבודה בביה"ס יחד עם שרה ומחליט שהוא התאהב בה.

פרק 25 בריונית הכיתה
נערה חדשה מגיעה לביה"ס. כשמיילי מנסה להתיידד איתה, הנערה תוקפת אותה. מיילי מסרבת להתלונן למנהל, ורוקסי מחליטה לקחת את העניינים לידיה. רובי ריי וג'קסון יוצאים למסע דיג משותף ונקלעים להרפתקה מעניינת.

פרק 26 קרועה בין שתי ההאנות
לואן, בת דודתה המרושעת והדומה להפליא למיילי, מגיעה לביקור. מיילי חוששת מפניה ומתברר שחששותיה מוצדקים. לואן נועלת אותה בארון ונוסעת למסיבת ליל כל הקדושים כדי לחשוף את סודה של מיילי-האנה.
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...
לתמונות נוספות...